My Chemical Romance – już wkrótce w Polsce!

Muzyka łączy pokolenia, słowa te dość często podkreślane przez media, wpisują się w najnowsze wieści na temat koncertów. Polska jest krajem gościnnym i co roku zaprasza nowe zespoły muzyczne. Jest tak, ponieważ w naszym kraju jest wielu fanów muzyki zagranicznej.

My Chemical Romance będzie obecne w Polsce 9 czerwca 2022 roku. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na stołecznej Letniej Scenie Progresji. Miejmy nadzieję, że fani przybędą tłumnie, bo to okazja od 2019 roku, kiedy to zespół reaktywował się i wystąpił właśnie w naszym kraju. Muzyka jaką grają w tym zespole jest połączeniem rocka i muzyki progresywnej. My Chemical Romance jest zespołem dość nowym, założonym w 2002 roku. Warszawa będzie więc witała ten muzyczny zespół, który zdobył już wiele nagród, np. Best International Band wg. Magazynu „Kerrang!”.

Miłośnicy ostrzejszego brzmienia połączonego z kombinacją elektroniczną nawiązującą do Pink Floyd, mogą zacierać ręce i przecierać oczy. Już w 2022 roku będą mogli słuchać i oglądać na żywo zespół muzyczny My Chemical Romance. Zdecydowanie zespół ten polubił polskich fanów i od 3 lat będzie to już drugie takie spotkanie w Polsce. Cieszymy się na to wydarzenie muzyczne.